rolex

Lüks eşlik Rolex Sky-Dweller iki ton çelik ve altın saati

Rolex Sky-Dweller, 2012’de, markanın, son 10 yılda tamamen yeni saat koleksiyonu olarak lanse edildi. Açıkçası, bırakma zamanı aslında doğru ve önemli, bu sadece markadan yepyeni bir referans olduğundan değil aynı zamanda sahte Rolex için yeni bir karmaşaya sahip yeni bir hareketi kucaklayan bir saatti – bir yıllık takvim ve GMT – Ve Rolex’in en karmaşık replika saat olmaya devam ediyor. Baselworld 2017 için yeni, kadranı daha şık hale getiren bazı ince ayarlarla altın ve çelikte yenilenen bir model. Bu yeni “Rolesor” modelleri önceki sürümlerin maliyetinin yarısından daha az ve bu da tamamen yeni bir pazara açılıyor. ucuz replika saat rolex-078558_03 rolex-078558_04
Sanırım Rolex Sky-Dweller hakkında biraz daha konuşmak daha da önemli olacak, çünkü birçok kişi bunu bilmiyor model. Rolex, 2012’de piyasaya çıktığında, bir dereceye kadar bir şok yarattı; çünkü Rolex çok geriye dönük görünüyor ve yalnızca küçük değişiklikler veya küçük güncellemeler ile yeni saat tanıtıyor. Rolex’in ilk kez piyasaya sürdüğü yeni model ve hareketle, yıllık takvim ve ikinci saat dilimi saati, iki büyük nedenden dolayı yaratıcıydı.
İlk olarak, yılın ayını göstermek için, replika Rolex, çoğu saatte saati belirtmek için kullanılan kolaylıkla mevcut 12 indeksine küçük bir diyafram ekledi. Ayı okumanın çok doğrudan bir yoludur ve dağınıklığı eklemeden onu görüntülemek için akıllı bir yol. Ayı görüntülemek için kullanılan kırmızı renk, GMT saatini gösteren üçgene yankılandı ve her bir arama rengi ile farklı bir şekilde güzel görünüyor: bu yeni “Rolesor” Rolex Sky’da mavi, beyaz, siyah ve şampanya -Düper replika saat.
Rolex Sky-Dweller’in yaratıcı olduğu diğer kısmı, patentli Rolex Ring Command’un yenilikçiliğidir ve çerçeveyi kullanarak, yalnızca tacı zaman ve zaman dönüştürmek için kullanılmak üzere bir çoklu anahtar olarak kullanmaktadır. Tarih. Rolex Sky-Dweller yivli çerçeveyi tık sesi gelinceye kadar sola çeyrek tur döndürerek taç şimdi saati hem ileri hem de geriye doğru değiştirmek için kullanılabilir.
Bir çeyrek tur çevirin ve saniyeler içinde el ele geçiren dakikanın elini değiştirebilirsiniz. Bir kez daha çevirdiğinizde taç, tarihin ileri ve geriye doğru çevrilmesi için kullanılabilir; bu da ay göstergesini, geçerli aya bağlı olarak 30 veya 31 geçtikçe de taşıyacaktır. Gösterge Mart’ı gösteriyorsa, 31. günden itibaren, ay göstergesi Nisan’ı belirten 4’lü endekse geçiyor. Tüm bu işlevleri yıllık takvim / GMT Rolex Sky-Dweller saatinde sunan Rolex kalibre 9001, 3 günlük güç rezervine sahip.
Konuştuğumuz gibi, Rolex aslında en karmaşık çoğaltma Kopya saatler paslanmaz çelik ve altın Rolesor sürümleriyle çok daha uygun fiyatlı bir sürümünü sunuyor. Sanırım bunu açıkçası kimsenin istemediği sorunun cevabı olarak görüyoruz, ancak mesele benim için, ‘birazcık alaycı davranıyorum, çünkü alıcılar Rolex Datejust’ten daha fazla şey arayan ve pazarda daha fazla şey arıyorlar.