Beyaz Eşsiz Rolex Daytona

Rolex hayranları için, belki de sadece Submariner tarafından rakip olan en sevilen saat. Daytona Kozmografı, otomobil yarışlarında o kadar büyük bir efsaneydi ki, 60’lı yıllarda, popüler Daytona Uluslararası Speedway yarışından sonra saat “Daytona” takma adını aldı. Bugün, Rolex hala en prestijli otomobil yarışlarının çok özel bir sponsoru.
Herhangi bir gerçek saat toplayıcısına en popüler ve satın alınması zor saatin ne olduğunu sorarsanız, kesinlikle Daytona’ya cevap verecektir. Rolex Daytona Cosmograph, başka hiçbir saatin deneyimlemediği bir statü ve kült benzeri takibe sahiptir. Kadran, kasa malzemesi ve kayış için farklı varyasyonlar çoktur, ancak en çok tercih edilenler, basit beyaz veya siyah kadranlı paslanmaz çelik modellerdir. Özellikle gümüş kadranlı beyaz kadranlı Rolex Daytona’yı seviyorum. replika Rolex nispeten az beyaz kadranlı saatler yapıyor ve bu birkaç seçenekten beyaz Daytona’nın görünümünü en çok seviyorum.replika saat
Bu Rolex Daytona Cosmograph beyaz kadran rolex kopyasını görebileceğiniz gibi, parlak safir kristalin altında, büyük okunaklılık sunmak için tasarlanmış beyaz altın eller ve işaretlerle süslenmiş güzel bir beyaz kadran var. Aynı ışıldayan kaplama, düşük ışık görünürlüğü sağlamak için işaretleyicilere ve ellere boyanmıştır. Saati yapmak için kullanılan malzeme sağlam paslanmaz çeliktir ve bu Daytona’nın zarafetini ve zarafetini vurgulayan bileziğin cilalı çerçeve, kasa ve merkez bağlantılarının görünümünü gerçekten seviyorum. Saatin son derece parlak bir yüzeyi olsa bile, çerçevenin takimetrik ölçeği parlak ışık altında da makul bir okunabilirlik sağlar.

40 mm kasa ve triplock tepesi, Rolex Daytona kopyasının genel otantik görünümünü tamamlıyor. Kronograf düğmelerinin su direncini artırmak için vidalanması gerçeğini de seviyorum. Saatin bilezik ve tokası ilginçtir, çünkü bunlar gerçek olanlar gibi yapılır. Bağlantılar tam katı paslanmaz çeliktir ve içi boş değildir, ayrıca bunlar pimlerle değil dişli vidalarla bağlanır.
Beyaz kadranlı Rolex Daytona ikonik bir saattir, onlarca yıl boyunca kopya saatlerinde olağanüstü bir tadı olan erkek bileklerini süsleyen gerçek bir efsanedir. Artık kendi Rolex Daytona’m var. Gerçek görünüyor ve doğru. Kristalden tokaya kadar her şeyi seviyorum ve sadece birkaç yüz dolara bu kadar harika bir model alabildiğimde neden orijinal saatte bir servet harcamak zorunda olduğumu anlayamıyorum.