Arap Rakamları ile Audemars Piguet Kendinden Sarma Kronograflarının çoğu

Audemars Piguet, son birkaç yılda en sportif ve sağlam modeli Royal Oak Offshore Selfwinding Chronograph’a tam bir renk paleti ekledi. Bu yıl, üretici üç yeni renk referansı sundu. Siyah seramik kutularda, “Mega Tapisserie” nin kadranı önceki versiyona göre biraz değişiyor: geleneksel baton indeksinin yerini yeni bir Arap saati alıyor.
Üç yeni saatin 44 mm’lik kasalarının tamamı fırçalanmış siyah seramikten ve hem ön hem de arkada göz kamaştırıcı safir kristallerden oluşuyor. İkonik sekizgen Royal Oak çerçeveler için modellerden ikisi füme mavi veya füme yeşil renkli seramik kullanır; Aynı renkteki aynı malzeme, kronograf itmeli parçaları ve vidalı kurma kolu için kullanılmış ve titanyum itmeli korumalar eklenmiştir. Diğer modelde füme gri kadran ve 18 ayar pembe altından yapılmış bir bezel ve itmeli korumalar bulunurken, düğmeler ve kurma kolu siyah seramiktir.
Audemars Piguet’nin “Mega Tapisserie” olarak adlandırdığı waffle dokulu desenle geliştirilmiş kadranların tümü, sekiz saat pozisyonunda beyaz altın veya pembe altından yapılmış belirgin uygulamalı Arap rakamlarına sahiptir; küçük saniye için rodyum tonlu alt kadranlar ve kronograf toplayıcılar; saat 3 konumunda yuvarlak bir tarih penceresi; ve klasik Royal Oak tarzında parlak kaplamalı ibreler.
100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip kasanın içini, Audemars Piguet’nin 59 taşlı, kronografla donatılmış 59 taşlı, 21.600 vph (3 Hz) frekanslı, kendinden kurmalı, kronografla donatılmış bir mekanizma olan replika Audemars Piguet‘in üretimi Caliber 3126/3840’ı geride bıraktığını görebilirsiniz. minimum 50 saatlik güç rezervi. Yeni Royal Oak Offshore otomatik modellerin her biri, renk uyumlu, dokulu kauçuktan titanyum veya pembe altından bir tokalı toka ile birlikte gelir.